Startlijst 2018

Tip : Gebruik “ctrl F” voor zoek functie

Lijst per 20-5-2018 15:00 uur

 

Startnummer Naam voluit Woonplaats Leeftijdscat. Serie/Baan
09:30 uur Serie Jeugd 1 (8+ 10+)
1 Ilse Boswinkel MARKELO D10+ J1-1
2 Evelien Gosselink AHAUS-ALSTÄTTE D10+ J1-1
3 Lotte Oostdijk MARKELO D10+ J1-1
4 Kim Roessink MARKELO D10+ J1-1
5 Lynn Oosterhuis APELDOORN D10+ J1-1
6 Laura Kempers MARKELO D8+ J1-2
7 Bo Rouweler NIJMEGEN D8+ J1-2
8 Mathijs Hesselink MARKELO H10+ J1-3
9 Lasse Hopster HOLTEN H10+ J1-3
10 Lars Luchies LOCHEM H10+ J1-3
11 Sam Pinkert BATHMEN H10+ J1-4
12 Twan Vaarhorst GOOR H10+ J1-4
13 Tom Kolkman DEVENTER H10+ J1-4
14 Thijs Boswinkel MARKELO H8+ J1-5
15 Thijmen Holterman MARKELO H8+ J1-5
16 Bosse Hopster HOLTEN H8+ J1-5
17 Lars Jansen MARKELO H8+ J1-5
18 Wout Jansen MARKELO H8+ J1-5
09:45 uur Serie Jeugd 2 (12+ 14+)
25 Jonna Hopster HOLTEN D12+ J2-1
26 Britt van den Hoven ASSEN D12+ J2-1
27 Eveline Cubuk HOLTEN D14+ J2-2
28 Nienke Ensink HOLTEN D14+ J2-2
29 Annemarie Gosselink AHAUS-ALSTÄTTE D14+ J2-2
30 Marit Hanewinkel HOLTEN D14+ J2-2
31 Marit Kolkman HOLTEN D14+ J2-2
32 Julian Broodman LEUSDEN H12+ J2-3
33 Morris Brusse HOLTEN H12+ J2-3
34 Joost Ensink HOLTEN H12+ J2-3
35 Niek Ensink HOLTEN H12+ J2-3
36 Rens Gosselink AHAUS-ALSTÄTTE H12+ J2-3
37 Bjarne Hanewinkel HOLTEN H12+ J2-3
38 Sieb Jansen MARKELO H12+ J2-4
39 Thorben Luchies LOCHEM H12+ J2-4
40 Joris Overmeen HOLTEN H12+ J2-4
41 Christiaan Tjoink MARKELO H12+ J2-4
42 Stein Vaarhorst GOOR H12+ J2-4
43 Samuel Westerveld UTRECHT H12+ J2-4
44 Kimi Edelijn ALMELO H14+ J2-5
45 Niek Nijman GOOR H14+ J2-5
46 Hugo Overmeen HOLTEN H14+ J2-5
47 Harm Wevers BATHMEN H14+ J2-5
48 Kjell Zantinge RHEDEN H14+ J2-5
10:15 uur Serie 1 Individueel
101 Erik Wevers MARKELO H40+ 1-1
102 Hans Tjoink MARKELO H40+ 1-1
103 Gerard Berendsen MARKELO H40+ 1-1
104 Iwan Boessenkool HELLENDOORN H40+ 1-1
105 Wendy Coster-Haas HOLTEN D14+ 1-1
106 Deborah Dieperink HAAKSBERGEN D40+ 1-1
107 Selma Giling OLST D14+ 1-1
108 Lobke Hoekstra HENGELO D14+ 1-1
109 Carolien Martens ENSCHEDE D14+ 1-2
110 Nick Willems BERGENTHEIM H14+ 1-2
111 Erik Dondertman MARKELO H40+ 1-2
112 Joke Jansen MARKELO D40+ 1-2
113 Jelmer de Vries AMSTERDAM H14+ 1-2
114 Kees Jan de Vries LEEUWARDEN H40+ 1-2
115 Bart Holthuizen UTRECHT H14+ 1-2
116 Jonneke Eggink MARKELO D14+ 1-2
117 Erik Jansen MARKELO H40+ 1-3
118 Kim Krijgsman MARKELO D14+ 1-3
119 Willem Ketting MARKELO H40+ 1-3
120 Arjan Kranenberg MARKELO H40+ 1-3
121 Nynke Kolkman HOLTEN D14+ 1-3
122 Heiko Lentfert OLDENZAAL H40+ 1-3
123 Jeroen Pleijhuis OLDENZAAL H14+ 1-3
124 Willeke Krouwel HOLTEN D40+ 1-3
125 Liane Bannink GEESTEREN GLD D40+ 1-4
126 Stijn Oudenhoven ENSCHEDE H14+ 1-4
127 Robbert Teerink SILVOLDE H14+ 1-4
128 Robin Steentjes ENTER H14+ 1-4
129 Gerben Pinkert BATHMEN H40+ 1-4
130 Sander Belt BATHMEN H40+ 1-4
131 Mario Steenbakkers ARNHEM H40+ 1-4
132 Marije de Vlugt ENSCHEDE D14+ 1-4
133 Arjan Zuidgeest GOOR H40+ 1-5
134 Auke Dijkstra MARKELO H14+ 1-5
135 Petra Boesveld ZELHEM D14+ 1-5
136 Jouke Ubbink ZUTPHEN H14+ 1-5
137 Bjorn Rossel SINDEREN H14+ 1-5
138 Rogier Esselink WINTERSWIJK H40+ 1-5
139 Robert Krikke NEEDE H40+ 1-5
140 Henny Huisken-Fleerkate MARKELO D40+ 1-5
10:35 uur Serie 2 Individueel
141 Maureen Jimmink HARFSEN D40+ 2-1
142 Marcel klein Lebbink HARFSEN H40+ 2-1
143 Mark ter Maat HARFSEN H14+ 2-1
144 Pieter Franssen LOCHEM H40+ 2-1
145 Bernadette Roekevis LOCHEM D40+ 2-1
146 Henk Bielderman LAREN GLD H40+ 2-1
147 Ard Kettelerij VORDEN H40+ 2-1
148 Miranda Tackenkamp BORCULO D14+ 2-1
149 Anouk Tragter GEESTEREN GLD D14+ 2-2
150 Peter Spit APELDOORN H40+ 2-2
151 Marc Douma APELDOORN H40+ 2-2
152 Arno van Karsteren APELDOORN H40+ 2-2
153 Clarisse Roekevis APELDOORN D40+ 2-2
154 Martie van den Nieuwendijk UGCHELEN H40+ 2-2
155 Willion van der Kreeft DEVENTER D40+ 2-2
156 Marco Smit DEVENTER H14+ 2-2
157 Henk Beunk LETTELE H40+ 2-3
158 Joost Leerkes LETTELE H14+ 2-3
159 Mark Anneveld BATHMEN H40+ 2-3
160 Sebastiaan Kamperman BATHMEN H14+ 2-3
161 Joep Dikmans NIJVERDAL H40+ 2-3
162 Marco ten Zende NIJVERDAL H40+ 2-3
163 Sjoerd Franck NIJVERDAL H40+ 2-3
164 Jody Sans NIJVERDAL D14+ 2-3
165 Hans Pluimers Nijverdal H40+ 2-4
166 Dirk Heuvelman HOLTEN H14+ 2-4
167 Lieke Smale HOLTEN D14+ 2-4
168 Mike Kamperman HOLTEN H14+ 2-4
169 Herman Klein Velderman HOLTEN H40+ 2-4
170 René Bannink HOLTEN H40+ 2-4
171 Ronald Wissink HOLTEN H40+ 2-4
172 Mariska Cubuk-VanDenNoort HOLTEN D40+ 2-4
173 Bart van der Neut HOLTEN H40+ 2-5
174 Diana ter Steege HOLTEN D40+ 2-5
175 Hans ter Steege HOLTEN H40+ 2-5
176 Caroline Luijten HOLTEN D14+ 2-5
177 Harold Ensink HOLTEN H40+ 2-5
178 Bjorn Luchies LOCHEM H40+ 2-5
179 Stefan Pekkeriet HOLTEN H14+ 2-5
180 Novita Protzmann-Reilink HOLTEN D14+ 2-5
10:55 uur Serie 3 Individueel
181 Erik Huzen HOLTEN H40+ 3-1
182 Sander Heikens LUNTEREN H40+ 3-1
183 Raymond Steggink HOLTEN H40+ 3-1
184 Iepy Bijma HOLTEN D40+ 3-1
185 Dennis Klein Boonschate HOLTEN H40+ 3-1
186 Robin Klein Boonschate HOLTEN H14+ 3-1
187 Jeroen Brinckate HOLTEN H14+ 3-1
188 Benita Groteboer HOLTEN D40+ 3-1
189 Ruben Hopster HOLTEN H40+ 3-2
190 Isa Spenkelink HOLTEN D14+ 3-2
191 Remco Jansen RIJSSEN H14+ 3-2
192 Bas Eeftink HOLTEN H14+ 3-2
193 Michael Manrho RIJSSEN H14+ 3-2
194 Pim Bakker RIJSSEN H14+ 3-2
195 Frank Veltkamp RIJSSEN H14+ 3-2
196 Inge Welmer HOLTEN D14+ 3-2
197 Bas Voorveld RIJSSEN H14+ 3-3
198 Gerard Zwiers RIJSSEN H40+ 3-3
199 Tom Sans RIJSSEN H14+ 3-3
200 Dennis Manrho RIJSSEN H14+ 3-3
201 Edwin Seppenwoolde RIJSSEN H14+ 3-3
202 Marco Kok ENTER H40+ 3-3
203 Pedro Bomers ENTER H40+ 3-3
204 Esther Exterkate HAAKSBERGEN D14+ 3-3
205 Jordy ten Elsen HAAKSBERGEN H14+ 3-4
206 Yolande Okkinga HAAKSBERGEN D40+ 3-4
207 Hans Douwes DELDEN H40+ 3-4
208 Frederik de Bruijne DELDEN H40+ 3-4
209 Mayk Thijssen DELDEN H40+ 3-4
210 Sabine van het Bolscher DELDEN D14+ 3-4
211 Karin Smit HENGELO D14+ 3-4
212 Michiel Staatsen AMBT DELDEN H40+ 3-5
213 Niels Haverkate AMBT DELDEN H14+ 3-5
214 Robert Maartens ENSCHEDE H14+ 3-5
215 Harmen Veneklaas ENSCHEDE H40+ 3-5
216 Dennis Workel ENSCHEDE H40+ 3-5
217 Bart De Vries ENSCHEDE H40+ 3-5
218 Erwin Wonink ENSCHEDE H40+ 3-5
11:15 uur Serie 4 Individueel
219 Jacco Maat ENSCHEDE H40+ 4-1
220 Hilda Nanholij ENSCHEDE D40+ 4-1
221 Willy Nanlohij ENSCHEDE H40+ 4-1
222 Remko Waanders HENGELO OV H40+ 4-1
223 Leon Cuypers HENGELO H14+ 4-1
224 Ron Lubbers HENGELO H14+ 4-1
225 Mirjam van Dijk DELDEN D40+ 4-1
226 Lotte Homan OLDENZAAL D14+ 4-2
227 Resy Hudepohl OLDENZAAL D14+ 4-2
228 Ronald Voort ALMELO H14+ 4-2
229 Martin Kraai WIERDEN H40+ 4-2
230 Jouter Feddema WIERDEN H14+ 4-2
231 Aranka Weideman OMMEN D40+ 4-2
232 Johan Geerlings VEENOORD H40+ 4-2
233 Eva de Koning NIJVERDAL D14+ 4-3
234 Michel Mars NIEUW HEETEN H40+ 4-3
235 Wijnand Kogelman NIEUW HEETEN H40+ 4-3
236 Aleid Diepeveen LEEUWARDEN D40+ 4-3
237 Irene van der Fels GRONINGEN D14+ 4-3
238 Ronnie Venemann GRONINGEN H14+ 4-3
239 Heleen Wissink GRONINGEN D14+ 4-3
240 Harmen Stam WINNEWEER H14+ 4-4
241 Robin Ecker GOOR H40+ 4-4
242 Michiel Huisstede GOOR H40+ 4-4
243 Marco de Vries GOOR H40+ 4-4
244 Mirjan Koster GOOR D40+ 4-4
245 Rene Koster GOOR H40+ 4-4
246 Gijs van Beek GOOR H14+ 4-4
247 Emil Freriksen GOOR H40+ 4-5
248 Annemarie Stukker GOOR D14+ 4-5
249 Marco Zwienenberg GOOR H40+ 4-5
250 Sandra Zwienenberg GOOR D40+ 4-5
251 Kirsten Dijksen GOOR D14+ 4-5
252 Laura Brinkmans GOOR D14+ 4-5
253 Nicolette Spiering GOOR D40+ 4-5
11:35 uur Serie 5 Individueel
254 Olaf Veehof GOOR H40+ 5-1
255 Marcel Kappert GOOR H40+ 5-1
256 Taco van Akker GOOR H40+ 5-1
257 Eelco Lindeboom GOOR H40+ 5-1
258 Rudy Boesveld GOOR H14+ 5-1
259 Martin Vaarhorst GOOR H40+ 5-1
260 Jeroen Wezemer GOOR H40+ 5-1
261 Raymond Krabbenbos GOOR H40+ 5-2
262 Patrick Slaghuis GOOR H40+ 5-2
263 Guido de Vries GOOR H14+ 5-2
264 Marloes Siemerink GOOR D40+ 5-2
265 Reinder Jacobi GOOR H14+ 5-2
266 Amanda Slot-Willems GOOR D40+ 5-2
267 Anke Beverdam MARKELO D14+ 5-2
268 Hans Steunenberg MARKELO H40+ 5-3
269 Hilco Vedders MARKELO H40+ 5-3
270 Kim Kaspers MARKELO D14+ 5-3
271 Jan Henk Berendsen MARKELO H40+ 5-3
272 Ingrid Kok MARKELO D14+ 5-3
273 Mark Lodeweges MARKELO H14+ 5-3
274 Geerke Klaassen MARKELO D14+ 5-3
275 Alfons Ganzevles MARKELO H40+ 5-4
276 Lisan Ganzevles MARKELO D14+ 5-4
277 5-4
278 Dinant Heilersig MARKELO H40+ 5-4
279 Saskia Oostdijk MARKELO D40+ 5-4
280 Berdien van Coeverden MARKELO D14+ 5-4
281 Harmen Hietbrink MARKELO H14+ 5-4
282 Nienke ter Riet MARKELO D14+ 5-5
283 Alwin Bruijn MARKELO H14+ 5-5
284 René Brinkmans MARKELO H14+ 5-5
285 Mark Mensink MARKELO H14+ 5-5
286 Mark Jansen MARKELO H40+ 5-5
287 Camilla Klein Nagelvoort HOLTEN D40+ 5-5
288 Harry Leeftink MARKELO H40+ 5-5
11:55 uur Serie 6 Individueel
289 Gerald Paalman MARKELO H40+ 6-1
290 Jos Nijhuis MARKELO H14+ 6-1
291 Koen Nijhuis MARKELO H14+ 6-1
292 Gerda Nijhuis-Grieving MARKELO D40+ 6-1
293 Lisanne Jimmink MARKELO D14+ 6-1
294 Frank Mulhof MARKELO H14+ 6-1
295 Sonja Grabowsky MARKELO D40+ 6-1
296 Dennis Kempers MARKELO H14+ 6-2
297 Arjan Markvoort MARKELO H14+ 6-2
298 Niek van den Nobelen MARKELO H14+ 6-2
299 Tim van den Nobelen MARKELO H14+ 6-2
300 Ymke Stomps MARKELO D14+ 6-2
301 Tigo Verhagen MARKELO H14+ 6-2
302 Gerard Addink MARKELO H40+ 6-2
303 Marrit Stokreef MARKELO D14+ 6-3
304 Henrie Veltkamp MARKELO H40+ 6-3
305 Gerald Ikkink MARKELO H40+ 6-3
306 Gerwin ten Hove MARKELO H14+ 6-3
307 Wendy Jimmink MARKELO D14+ 6-3
308 Laura van der Neut HOLTEN D14+ 6-3
309 Inge Meengs MARKELO D14+ 6-3
310 Herbert-Jan Pieffers MARKELO H14+ 6-4
311 Jan Bekkernens MARKELO H40+ 6-4
312 Jolanda Langenhof MARKELO D14+ 6-4
313 Patrick Slaghekke MARKELO H40+ 6-4
314 Hans van Middendorp MARKELO H40+ 6-4
315 Daniek Pinkert MARKELO D14+ 6-4
316 Arjan Westra MARKELO H40+ 6-4
317 Ellen Westra-Nijland MARKELO D40+ 6-5
318 Christiaan Mensink MARKELO H14+ 6-5
319 Jan Nijkamp MARKELO H40+ 6-5
320 Mirije Potman MARKELO D14+ 6-5
321 Hans Hoevink MARKELO H40+ 6-5
322 Bart Nijland MARKELO H14+ 6-5
323 Lars Kok MARKELO H14+ 6-5
12:15 uur Serie 7 Individueel
324 Bjorn Zwiers MARKELO H14+ 7-1
325 Martin Zwiers MARKELO H40+ 7-1
326 Marleen Vlaswinkel VAASSEN D14+ 7-1
327 Egbert Hargeerds MARKELO H40+ 7-1
328 Loes van Hall DIEPENHEIM D14+ 7-1
329 7-1
330 Steven Leenstra AMSTERDAM H14+ 7-1
331 Rogier Lecluse AMSTERDAM H14+ 7-2
332 Sjoerd Huisman AMSTERDAM H14+ 7-2
333 Mildred Hofkes HAARLEM D40+ 7-2
334 Marian Euverman HAARLEM D40+ 7-2
335 Martijn Euverman HAARLEM H40+ 7-2
336 Anke Daling LEIDEN D14+ 7-2
337 Roelien Dekker DEN HAAG D14+ 7-2
338 Floris Jansen DEN HAAG H14+ 7-3
339 Katrien Malcontent DEN HAAG D14+ 7-3
340 Femke Woudstra DEN HAAG D40+ 7-3
341 Jessica Jenner IJSSELSTEIN H14+ 7-3
342 Demi Kok UTRECHT D14+ 7-3
343 Marieke Hietbrink UTRECHT D14+ 7-3
344 Eddy Westerveld UTRECHT H40+ 7-3
345 Ricardo Rietveld AMERSFOORT H40+ 7-4
346 Carmen Visser AMERSFOORT D14+ 7-4
347 Irene Lanjouw ERMELO D40+ 7-4
348 Anne Zonnenberg VUGHT D14+ 7-4
349 Jolien Spoler ZEELAND D14+ 7-4
350 Robert Veltkamp EINDHOVEN H14+ 7-4
351 Jeroen Pardijs ELST GLD H40+ 7-4
352 Kiek van den Tweel BEMMEL D40+ 7-5
353 Agnes Eijckelhoff-Sandman BRUMMEN D40+ 7-5
354 Kirsten Bronsvoort HOLTEN D14+ 7-5
355 John Rouweler NIJMEGEN H40+ 7-5
356 Hans van Bruggen HUIZEN H40+ 7-5
357 Marcel Bult APELDOORN H40+ 7-5
358 Marleen Boode HOLTEN D14+ 7-5
12:35 uur Serie 8 Individueel
359 Janhenk Klein Lugtenbeld HELLENDOORN H40+ 8-1
360 Ivonne Wessels HELLENDOORN D40+ 8-1
361 Jeannet Ordelman NIJVERDAL D40+ 8-1
362 Dina de Lange ZWOLLE D40+ 8-1
363 Jan Poortman HOLTEN H40+ 8-1
364 Hans Brusse HOLTEN H40+ 8-1
365 Jorgen Voordes RIJSSEN H40+ 8-1
366 Andre Leunk MARKELO H40+ 8-2
367 8-2
368 André de Lange ZWOLLE H40+ 8-2
369 Ernest Kolkman DEVENTER H40+ 8-2
370 8-2
371 Henk Jan Aanstoot HOLTEN H40+ 8-2
372 Willem Hietbrink MARKELO H40+ 8-2
373 Renate Leunk-Nijland MARKELO D14+ 8-3
374 Marjan Huisman RIJSSEN D40+ 8-3
375 Sander Haan HOLTEN H14+ 8-3
376 Rene Hoff HOLTEN H40+ 8-3
377 Marcel van Oeveren GOOR H40+ 8-3
378 Bjørn van Til RAALTE H40+ 8-3
379 Bas de Jonge DIEPENHEIM H14+ 8-3
380 Sarah Reijenga-Sinay WARNSVELD D40+ 8-4
381 Martin Paalman HOLTEN H40+ 8-4
382 Rainier Ensink GOOR H40+ 8-4
383 Chris Rikhof ALMELO H14+ 8-4
384 Leon Oosterik EINDHOVEN H14+ 8-4
385 Rob van Oeveren MARKELO H40+ 8-4
386 Alexander Kikkert ZWOLLE H40+ 8-4
387 Milo Mooij DEN HAAG H40+ 8-5
388 Patrick Lansink HAAKSBERGEN H40+ 8-5
389 8-5
390 Emiel Voorhuis HENGELO OV H14+ 8-5
391 Sandra de Vries ENSCHEDE D40+ 8-5
392 Dennis Ijland LOCHEM H40+ 8-5
393 8-5
12:55 uur Serie 9 Individueel
394 Gerben Kogelman NIEUW HEETEN H40+ 9-1
395 Dinant Nijenhuis LAREN GLD H14+ 9-1
396 Jens Wuest VREDEN H14+ 9-1
397 Carolin Bockwinkel VREDEN D14+ 9-1
398 Karen Depenbrock VREDEN D40+ 9-1
399 Jorine Klaassen MARKELO D14+ 9-1
400 9-1
401 9-2
402 Peter Roessingh WILP H40+ 9-2
403 Ronald Bos TWELLO H40+ 9-2
404 Alexander Weideman OMMEN H40+ 9-2
405 Dennis Groeneveld HEETEN H40+ 9-2
406 Koen Deuze ZUIDWOLDE H40+ 9-2
407 Bob Kendle HENGELO H14+ 9-2
408 Martijn Pol HENGELO H14+ 9-3
409 Karin Reterink HOLTEN D14+ 9-3
410 William Sprakel RIJSSEN H14+ 9-3
411 9-3
412 Nicole Schoenmaker HENGELO D14+ 9-3
413 Edwin Dollekamp ENSCHEDE H14+ 9-3
414 Ester Scholten HENGELO D14+ 9-3
415 Nikki Olde Monnikhof OLDENZAAL D14+ 9-4
416 Erik Maartens MARKELO H14+ 9-4
417 Sem Penninkhof GRONINGEN H14+ 9-4
418 Britt le Fevre HOLTEN D14+ 9-4
419 Janneke Steinmann ZWOLLE D14+ 9-4
420 Kimberley Kranenberg GOOR D14+ 9-4
421 Tess Oude Weernink UTRECHT D14+ 9-4
422 9-5
423 Jorieke Vasters HOLTEN D14+ 9-5
424 Joost Meijers GOOR H40+ 9-5
425 Johan Wessels NIJVERDAL H14+ 9-5
426 Ymke Ophof HOLTEN D14+ 9-5
427 Klaus Schlüter VREDEN-ELLEWICK H40+ 9-5
428 Bernd Depenbrock VREDEN H40+ 9-5
13:15 uur Serie 10 Individueel
429 Sascha Pöppelbuss VREDEN H14+ 10-1
430 Udo Depenbrock VREDEN H40+ 10-1
431 Simon Lechtenberg VREDEN H14+ 10-1
432 10-1
433 10-1
434 René Kuijer ENSCHEDE H40+ 10-1
435 Hans Dat HENGELO H40+ 10-1
436 Jacob Steenbergen NIJMEGEN H40+ 10-2
437 Pieter van Groenestijn NIJMEGEN H40+ 10-2
438 Peter Maatje BORNE H40+ 10-2
439 Martin Boerrigter HELLENDOORN H40+ 10-2
440 Siebold Klasen NIJMEGEN H40+ 10-2
441 Emelie Papenburg LEUSDEN D40+ 10-2
442 Guido Gosselink AHAUS-ALSTÄTTE H40+ 10-2
443 Edwin Buisman BORNERBROEK H40+ 10-3
444 Arnoud van Garderen LEUSDEN H40+ 10-3
445 Henkjan van Goor DAARLERVEEN H40+ 10-3
446 Peter Winters BORNERBROEK H40+ 10-3
447 10-3
448 Jeroen Engelsman BERKEL H40+ 10-3
449 Gert-Jan Wassink APELDOORN H14+ 10-3
450 Dennis Roordink DEVENTER H40+ 10-4
451 Susan Boode HOLTEN D40+ 10-4
452 Richard Vloedbeld HENGELO H40+ 10-4
453 Tom Driessen HENGELO H14+ 10-4
454 Jeroen Harmsen DOETINCHEM H14+ 10-4
455 Robert Haandrikman HENGELO H14+ 10-4
456 Sabine Boshuis-van der Snoek BOEKELO D14+ 10-4
457 Maurice Baldizzone HOLTEN H14+ 10-5
458 Willie Agterkamp HAARLEM D14+ 10-5
459 Werner Wessels MARKELO H14+ 10-5
460 Robbert Weideveld GENDT H14+ 10-5
461 Camiel Wissink UTRECHT H14+ 10-5
462 Ruben Groote Stroek NIJVERDAL H14+ 10-5
463 Joyce Mulder UTRECHT D14+ 10-5
13:35 uur Serie 11 TRIO + Bedrijven
65 Civra 2.0 Revanche ! BT 11-1
René Hondeveld MARKELO
Jochem Hondeveld MARKELO
Erik Nijland MARKELO
66 De Keujer Makelaars & Rentmeesters BT 11-1
Daan Lohuis Markelo
Robert Pullen Markelo
Arjan Hesselink Markelo
67 RTV OOST 1 BT 11-1
Martine Knobben Haarle
Floor Westerveld ENSCHEDE
Yvonne Rakers HENGELO
68 RTV OOST 2 BT 11-1
Esther Rikken DE LUTTE
Frank Weierink DE LUTTE
69 Unive Oost 1 BT 11-1
Erik Leemhuis Lochem
Ronny Olde Veldhuis Oldenzaal
Marly Bokdam-Blenke Delden
70 Unive Oost 2 BT 11-1
Linda Baan-Averesch RIJSSEN
Willem Ketting MARKELO
Jolijn Siekman ENSCHEDE
71 de Jong & Laan
Daniel van Laar
Sjoerd Stegeman
Gerard Gierveld
72 Dammans TRIO 11-2
Ingrid Damman MARKELO
Annique den Ouden HEETEN
73 De Badeendjes TRIO 11-2
Hariette Breukers-Terhalle DELDEN
Floor de Ruiter DELDEN
74 De Dinkels TRIO 11-2
Diederik van Leeuwen DELDEN
Martine ter Veld DELDEN
75 De Heartbeats TRIO 11-2
Gertia Brinkman MARKELO
Rob Scholten MARKELO
76 Team HBG 1 BT 11-2
Bas van der Horst GOOR
Raymond Wolbers GOOR
Hugo Eijkelkamp GOOR
77 Team HBG 2
Wouter Bekhuis GOOR BT 11-2
Roy Escher GOOR
Koen Ovebeek GOOR
78 De Kolonisten TRIO 11-2
Henk Dijkhuis GOOR
Marcel Brummelaar GOOR
Albert Willemsen GOOR
79 De Leverinkjes TRIO 11-3
Karin Leverink-Arnold HENGELO
Jasper Leverink HENGELO
Raymond Leverink HENGELO
80 De Moat’n TRIO 11-3
Bram Heuvel MARKELO
Jelke Dondertman MARKELO
Bram Adolfs MARKELO
81 DI GO GO TRIO 11-3
Amber Oldemenger DIEPENHEIM
Peter Scheeren GOOR
Theo Kosters GOOR
82 Dmc TRIO 11-3
Agnes Holterman MARKELO
Regina Stokreef DIEPENHEIM
Joyce Faber MARKELO
83 Firsttimers TRIO 11-3
Margreet Smit ENSCHEDE
Loes Mulder LEMELERVELD
84 Gezellig! TRIO 11-3
Anja Beldman HOLTEN
Susan Meijerink HOLTEN
Mariëtte Koehorst MARKELO
85 G-Mael TRIO 11-3
Marielle Jimenez GOOR
Gea van de Maat MARKELO
Elly Heijenk MARKELO
86 Jrt Raalte TRIO 11-4
Roy ten Zijthof RAALTE
Jetske ten Zijthof RAALTE
Tom Schottman RAALTE
87 Jut EnJul TRIO 11-4
Anouk Vlogtman HOLTEN
Laura Rensink HOLTEN
88 Kaulo Batties TRIO 11-4
Ruben Markink MARKELO
Klaas Adolfs MARKELO
Leon Kloots MARKELO
89 Knopert TRIO 11-4
Ammy Scholten MARKELO
Berrie ten Hove MARKELO
Raymond Scholten MARKELO
90 Kww TRIO 11-4
Annemarie Ensink HOLTEN
Floor Dikkers HOLTEN
91 Pop Up-Team TRIO 11-4
Karin Donkelaar MARKELO
Corina Pasman MARKELO
Gerrieanne Minkjan MARKELO
92 Ptw-Team TRIO 11-5
Jose Prins MARKELO
Erik Wevers MARKELO
Hans Tjoink MARKELO
93 Snelle Jelle TRIO 11-5
Dian Hofman HOLTEN
Sabine Schoolen HOLTEN
Carmen van den Hoven HOLTEN
94 Team A.B.K. TRIO 11-5
Berna Vasters MARKELO
Agnes Geradts BEEKBERGEN
Karina Tjoink MARKELO
95 Team VoskampWonen TRIO 11-5
Alexander Voskamp MARKELO
Leonie Wissink GOOR
Wilma Tempelman MARKELO
96 Triathlezers TRIO 11-5
Berien Greven MARKELO
Esther Roos MARKELO
Wendy Boonk-Florijn MARKELO
97 Waarzarie TRIO 11-5
Anne Kloosterman GOOR
Wiebren Wolthuis GOOR
Arjen Tadema GOOR