Serie 1/8 Individueel

Startnr. Naam Woonplaats Cat. Serie
10:15 uur Serie 1 Individueel
75 Ammy Scholten-TenHove MARKELO D40+ 1-1
76 Aniek de Vos MARKELO D14+ 1-1
77 Arjan Kranenberg MARKELO H40+ 1-1
78 Eva Exterkate NIJVERDAL D14+ 1-1
79 Ronald Wissink HOLTEN H40+ 1-1
80 Koos de Koning HOLTEN H40+ 1-1
81 Marloes Siemerink GOOR D40+ 1-1
82 Erik Jansen MARKELO H40+ 1-2
83 Gert Huisken NIJVERDAL H40+ 1-2
84 Gerwin ten Hove MARKELO H14+ 1-2
85 Henny Huisken-Fleerkate MARKELO D40+ 1-2
86 Iwan Boessenkool HELLENDOORN H40+ 1-2
87 Jonneke Eggink MARKELO D14+ 1-2
88 Peter Linthorst HAARLE H40+ 1-2
89 Bas van der Horst GOOR H40+ 1-3
90 Jelmer de Vries AMSTERDAM H14+ 1-3
91 Jolien Spoler ZEELAND D14+ 1-3
92 Maurice Deunk DIEPENHEIM H40+ 1-3
93 Mayk Thijssen DELDEN H40+ 1-3
94 Udo Depenbrock VREDEN H40+ 1-3
95 Wieke Eggink MARKELO D14+ 1-3
96 Hans van Bruggen HUIZEN H40+ 1-4
97 Hisso Homan DE BILT H40+ 1-4
98 Ivonne Wessels HELLENDOORN D40+ 1-4
99 Janhenk Klein Lugtenbeld HELLENDOORN H40+ 1-4
100 Joris Broeks S HEERENBERG H14+ 1-4
101 Karen Depenbrock VREDEN D40+ 1-4
102 Marcel Bult APELDOORN H40+ 1-4
103 Ard Kettelarij VORDEN H40+ 1-5
104 Carolien Martens ENSCHEDE D14+ 1-5
105 Elise Haas HENGELO D14+ 1-5
106 Frederik de Bruijne DELDEN H40+ 1-5
107 Nienke Visser ENSCHEDE D14+ 1-5
108 Selma Giling OLST D14+ 1-5
109 Wendy Coster-Haas HOLTEN D14+ 1-5
10:35 uur Serie 2 Individueel
110 Gerald Ikkink MARKELO H40+ 2-1
111 Gilbert van de Kolk APELDOORN H40+ 2-1
112 Kimberly van der Paauw DEVENTER D14+ 2-1
113 Mark Anneveld BATHMEN H40+ 2-1
114 Patrick Lansink HAAKSBERGEN H40+ 2-1
115 Peter Lijten WIERDEN H40+ 2-1
116 Sonja Grabowsky MARKELO D40+ 2-1
117 Arno van Kesteren APELDOORN H40+ 2-2
118 Hans Douwes DELDEN H40+ 2-2
119 Jantsje op de Hoek DELDEN D40+ 2-2
120 Michiel Staatsen AMBT DELDEN H40+ 2-2
121 Sabine van het Bolscher DELDEN D14+ 2-2
122 Sarah Reijenga-Sinay WARNSVELD D14+ 2-2
123 Sebastiaan Kamperman BATHMEN H14+ 2-2
124 Annemiek Silvius GOUDA D14+ 2-3
125 Bram Mensink ENSCHEDE H14+ 2-3
126 Glenn ten Berge DIEPENHEI< H14+ 2-3
127 Irene Lanjouw ERMELO D40+ 2-3
128 Martin Zwiers MARKELO H40+ 2-3
129 Robert Krikke NEEDE H40+ 2-3
130 Stefan Nijenhuis DEVENTER H40+ 2-3
131 Alette Kleinsman DEVENTER D40+ 2-4
132 Alexandra Berkhout TIEL D40+ 2-4
133 2-4
134 Patrick Fuijk WILP GLD H40+ 2-4
135 Petra Boesveld ZELHEM D14+ 2-4
136 Pieter Franssen LOCHEM H40+ 2-4
137 Ronald van Kootwijk LOCHEM H40+ 2-4
138 Eva Hoefman UTRECHT D14+ 2-5
139 Harco Draayer DEVENTER H40+ 2-5
140 Harriet van der Duim EIBERGEN D40+ 2-5
141 Jan van der Steeg DEVENTER H40+ 2-5
142 Marcel Klein Lebbink HARFSEN H40+ 2-5
143 Miranda Tackenkamp BORCULO D14+ 2-5
144 Ronald Prins VRIEZENVEEN H40+ 2-5
10:55 uur Serie 3 Individueel
145 Alfred van Groningen DOORNENBURG H40+ 3-1
146 Johan Geerlings SCHOONEBEEK H40+ 3-1
147 Marc Douma APELDOORN H40+ 3-1
148 Martijn Lievestro EIBERGEN H14+ 3-1
149 Mike Flipsen HENGELO H40+ 3-1
150 Peter Kosse GEERDIJK H14+ 3-1
151 Willem-Jan Milder BEMMEL H40+ 3-1
152 Frits Bauhuis HENGEVELDE H14+ 3-2
153 Han Lansink OLDENZAAL H40+ 3-2
154 Irene van der Fels RAALTE D14+ 3-2
155 Joep Dikmans NIJVERDAL H40+ 3-2
156 Jorn te Hoonte NEEDE H14+ 3-2
157 Robert Maartens ENSCHEDE H14+ 3-2
158 Twan Muilerman HARFSEN H14+ 3-2
159 Anouk Tragter GEESTEREN D14+ 3-3
160 Elso Rosa SCHALKHAAR H40+ 3-3
161 Freek Uijen LETTELE H40+ 3-3
162 Marc Simons LUTTENBERG H40+ 3-3
163 Rik Nijkamp VRIEZENVEEN H40+ 3-3
164 Stefan Ormel EIBERGEN H40+ 3-3
165 T.h. van Lokven ROSMALEN H14+ 3-3
166 Amy van der Luit OEGSTGEEST D14+ 3-4
167 Gerjan Ligtenberg ENSCHEDE H14+ 3-4
168 Harry van den Berg GEESTEREN H40+ 3-4
169 Jorg Dieckmann BOCHOLT H40+ 3-4
170 Liane Bannink GEESTEREN D40+ 3-4
171 Marco Smit DEVENTER H14+ 3-4
172 Mark Ankoné ENSCHEDE H14+ 3-4
173 Aranka Weideman OMMEN D40+ 3-5
174 Arnout Pijs HELLENDOORN H14+ 3-5
175 Henning Korte VREDEN H14+ 3-5
176 Lucelle Dankbaar WIERDEN D40+ 3-5
177 Marco Kok ENTER H40+ 3-5
178 Marlies Brandt DEVENTER D40+ 3-5
179 Richard Broekhof NOORDIJK H40+ 3-5
11:15 uur Serie 4 Individueel
180 Bart van der Neut HOLTEN H40+ 4-1
181 Bertine Bieleman HOLTEN D14+ 4-1
182 Henk Beunk LETTELE H40+ 4-1
183 Jarmo Hartkamp HOLTEN H14+ 4-1
184 Marit Hanewinkel HOLTEN D14+ 4-1
185 Nienke Ensink HOLTEN D14+ 4-1
186 Björn van Til RAALTE H40+ 4-1
187 Frank Voortman HOLTEN H14+ 4-2
188 Gerrit Jansen HOLTEN H40+ 4-2
189 Hans ter Steege HOLTEN H40+ 4-2
190 Lieke Smale HOLTEN D14+ 4-2
191 Marcel Janssen HOLTEN H40+ 4-2
192 Marleen Boode HOLTEN D14+ 4-2
193 Susanne Bremer HOLTEN D14+ 4-2
194 Caroline Luijten HOLTEN D14+ 4-3
195 Folkert Visser HOLTEN H14+ 4-3
196 Herbert Tuitert HOLTEN H14+ 4-3
197 Iepy Bijma HOLTEN D40+ 4-3
198 Jan Poortman HOLTEN H40+ 4-3
199 Matthijs van Dam HOLTEN H14+ 4-3
200 Nathalie Kettelarij HOLTEN D14+ 4-3
201 Charissa Hollegien HOLTEN D14+ 4-4
202 Charlotte Prinsen-Avenarius HOLTEN D40+ 4-4
203 Elise Hoff HOLTEN D14+ 4-4
204 Harold Ensink HOLTEN H40+ 4-4
205 Leonie Oolbekkink HOLTEN D14+ 4-4
206 Marjan Huisman RIJSSEN D40+ 4-4
207 Martin Paalman HOLTEN H40+ 4-4
208 Sander Hofland SCHALKHAAR H14+ 4-4
209 Agnes Eijckelhoff-Sandman BRUMMEN D40+ 4-5
210 Bas Douma APELDOORN H14+ 4-5
211 Henk Bielderman LAREN GLD H40+ 4-5
212 Reinier Hietink BILTHOVEN H40+ 4-5
213 Saskia de Boer TERWOLDE D14+ 4-5
214 Timo Hiltjesdam RIJSSEN H14+ 4-5
11:35 uur Serie 5 Individueel
215 Arjan Markvoort MARKELO H14+ 5-1
216 Daphne Haubrich MARKELO D40+ 5-1
217 Dennis Kempers MARKELO H14+ 5-1
218 Jan Henk Berendsen MARKELO H40+ 5-1
219 Julia Mensink MARKELO D14+ 5-1
220 Kim Krijgsman MARKELO D14+ 5-1
221 Ruud Brok MARKELO H14+ 5-1
222 Berdien van Coeverden MARKELO D14+ 5-2
223 Geerke Klaassen MARKELO D14+ 5-2
224 Hans Hoevink MARKELO H40+ 5-2
225 Hans van Middendorp MARKELO H40+ 5-2
226 Levy Visser MARKELO H14+ 5-2
227 Lisanne Jimmink MARKELO D14+ 5-2
228 Wolter Luijten MARKELO H14+ 5-2
229 Dinant Heilersig MARKELO H40+ 5-3
230 Gerard Berendsen MARKELO H40+ 5-3
231 Hans ten Zende MARKELO H40+ 5-3
232 Henk Bekendam MARKELO H40+ 5-3
233 Lotte Homan OLDENZAAL D14+ 5-3
234 Mark Mensink MARKELO H14+ 5-3
235 Resy Hudepohl OLDENZAAL D14+ 5-3
236 Andre Leunk MARKELO H40+ 5-4
237 Dennis Klein Boonschate HOLTEN H40+ 5-4
238 Gerald Paalman MARKELO H40+ 5-4
239 Renate Leunk-Nijland MARKELO D40+ 5-4
240 Rob van Oeveren MARKELO H40+ 5-4
241 Kim Bekkenkamp MARKELO H14+ 5-4
242 Tom Dennissen MARKELO H14+ 5-4
243 Daniek Pinkert MARKELO D14+ 5-5
244 Erik Elkink MARKELO H40+ 5-5
245 Hans Steunenberg MARKELO H40+ 5-5
246 Jan Nijkamp MARKELO H40+ 5-5
247 Rene Sligman MARKELO H40+ 5-5
248 Robert Bussink MARKELO H14+ 5-5
249 Tim van den Nobelen MARKELO H14+ 5-5
11:55 uur Serie 6 Individueel
250 Arjan Zuidgeest GOOR H40+ 6-1
251 Christiaan Mensink MARKELO H14+ 6-1
252 Herbert-Jan Pieffers MARKELO H14+ 6-1
253 J. Hondeveld MARKELO H40+ 6-1
254 Lisanne Lammertink HENGELO D14+ 6-1
255 Patrick Slaghekke MARKELO H40+ 6-1
256 Tess Eelderink GOOR D14+ 6-1
257 Dirk Jan Pruntel MARKELO H14+ 6-2
258 Erik Wevers MARKELO H40+ 6-2
259 Hans Tjoink MARKELO H40+ 6-2
260 Hilko Pruntel MARKELO H14+ 6-2
261 Nico van Putten DIEPENHEIM H40+ 6-2
262 Patrick Slaghuis GOOR H40+ 6-2
263 Renske Wold MARKELO D14+ 6-2
264 Jeroen Wezemer GOOR H40+ 6-3
265 Koen Nijhuis MARKELO H14+ 6-3
266 Marcel Kappert GOOR H40+ 6-3
267 Nicolette Spiering GOOR D40+ 6-3
268 Paul Gennissen MARKELO H40+ 6-3
269 Rudy Boesveld GOOR H40+ 6-3
270 Sanne Gerritsen MARKELO D14+ 6-3
271 Auke Dijkstra MARKELO H14+ 6-4
272 Esther van Wijnen GOOR D40+ 6-4
273 Gerda Nijhuis-Grieving MARKELO D40+ 6-4
274 Rainier Ensink GOOR H40+ 6-4
275 Robin Steentjes ENTER H14+ 6-4
276 Wendy Jimmink MARKELO H14+ 6-4
277 Willem Ketting Markelo H40+ 6-4
278 Adri Vork GOOR H40+ 6-5
279 Annemarie Kelder GOOR D40+ 6-5
280 Bartjan Groothengel GOOR H40+ 6-5
281 Ingmar Neple GOOR H14+ 6-5
282 Marcel van Oeveren GOOR H40+ 6-5
283 Sem Penninkhof GRONINGEN H14+ 6-5
284 Taco van Akker GOOR H40+ 6-5
12:15 uur Serie 7 Individueel
285 Carolijn Wörner VROOMSHOOP D40+ 7-1
286 Danny Oude Geerdink VROOMSHOOP H14+ 7-1
287 Hariette Breukers-Terhalle DELDEN D40+ 7-1
288 Jesse ten Berge ENTER H14+ 7-1
289 Michiel Huisstede GOOR H40+ 7-1
290 Nienke ter Riet MARKELO D14+ 7-1
291 Rob Brouwer DEVENTER H40+ 7-1
292 Aleid Diepeveen LEEUWARDEN D40+ 7-2
293 Carolien Huisstede GOOR D14+ 7-2
294 Elke Huisstede GOOR D40+ 7-2
295 Marian Rensen Bathmen D40+ 7-2
296 Mariska Cubuk-VanDenNoort HOLTEN D40+ 7-2
297 Marleen Huis in’tVeld VAASSEN D14+ 7-2
298 Nicky Ulfman HOLTEN D14+ 7-2
299 Arjan van den Noort MARKELO H40+ 7-3
300 Frans Faber LANDSMEER H40+ 7-3
301 Herman Klein Velderman HOLTEN H40+ 7-3
302 Marco Zwienenberg GOOR H40+ 7-3
303 Mirjan Koster GOOR D40+ 7-3
304 Rene Koster GOOR H40+ 7-3
305 Sandra Zwienenberg GOOR D40+ 7-3
306 Britt Spit APELDOORN D14+ 7-4
307 Elle van Kasteren APELDOORN D14+ 7-4
308 Hans Berg DEN HAAG H40+ 7-4
309 Lidy Lentelink DEVENTER D40+ 7-4
310 Sophia Verde Jager SCHALKHAAR D14+ 7-4
311 Ton Pijs HELLENDOORN H40+ 7-4
312 Walter Bronkhorst BARENDRECHT D14+ 7-4
313 Anky Faber LANDSMEER D40+ 7-5
314 Danielle Klaassen AMBT DELDEN D40+ 7-5
315 Henk Jan Aanstoot HOLTEN H40+ 7-5
316 Hermie Drenth ZWOLLE D40+ 7-5
317 Peter Spit APELDOORN H40+ 7-5
318 Renske liesbeth Bouwens LLANDOGO D40+ 7-5
319 Rolf Panjer APELDOORN H40+ 7-5
12:35 uur Serie 8 Individueel
320 Gerald Jansen HOLTEN H40+ 8-1
321 Gerben Pinkert BATHMEN H40+ 8-1
322 Jaco van Gent HOOGLAND H14+ 8-1
323 John Rouweler NIJMEGEN H40+ 8-1
324 Annemiek Hettinga DEVENTER D40+ 8-1
325 Rogier Lecluse AMSTERDAM H14+ 8-1
326 Sander Heikens LUNTEREN H40+ 8-1
327 Erjan Hollegien BATHMEN H14+ 8-2
328 Francis van der Beek COLMSCHATE D14+ 8-2
329 Jeroen van der Ree LEIDEN H40+ 8-2
330 Rene Hoff HOLTEN H40+ 8-2
331 Ruud Baars AALTEN H40+ 8-2
332 Stefan Pekkeriet HOLTEN H14+ 8-2
333 Yolande Okkinga HAAKSBERGEN D40+ 8-2
334 Arjen Kant NIJMEGEN H14+ 8-3
335 David Valk NIJVERDAL H14+ 8-3
336 Martin Boerrigter HELLENDOORN H40+ 8-3
337 Pedro Bomers ENTER H40+ 8-3
338 Robert Barendse LOCHEM H40+ 8-3
339 Rogier Esselink WINTERSWIJK MEDDO H40+ 8-3
340 Sander Huting IJSSELSTEIN H14+ 8-3
341 Dennis Ijland LOCHEM H40+ 8-4
342 Dennis Workel ENSCHEDE H40+ 8-4
343 Jeroen Grave BATHMEN H40+ 8-4
344 Remco Jansen RIJSSEN H14+ 8-4
345 Remko Waanders HENGELO H40+ 8-4
346 Rick Huis In’tVeld LETTELE H14+ 8-4
347 Stefan Kok HOLTEN H40+ 8-4
348 Gert Nijland DEVENTER H40+ 8-5
349 Jeroen Brinckate HOLTEN H14+ 8-5
350 Koen van Lochem ENSCHEDE H14+ 8-5
351 Martin Kraai WIERDEN H40+ 8-5
352 Robbert Weideveld DOORNENBURG H14+ 8-5
353 Robin Klein Boonschate HOLTEN H14+ 8-5
354 Sjoerd Huisman AMSTERDAM H14+ 8-5
12:55 uur Serie 9 Individueel
355 Bernd Depenbrock VREDEN H40+ 9-1
356 Bjorn Rossel SINDEREN H14+ 9-1
357 Irene Kerkdijk HAARLEM D14+ 9-1
358 Jorine Klaassen MARKELO D14+ 9-1
359 Tom Driessen HENGELO H40+ 9-1
360 Willie Agterkamp HAARLEM D14+ 9-1
361 Ymke Ophof HIOLTEN D14+ 9-1
362 William Sprakel RIJSSEN H14+ 9-2
363 Christiaan Kiffen DEVENTER H40+ 9-2
364 Emelie Papenburg LEUSDEN D40+ 9-2
365 Jan Ettema APELDOORN H40+ 9-2
366 Jeroen Engelsman BERKEL EN RODENRIJS H40+ 9-2
367 Marco Haselbekke BORNERBROEK H40+ 9-2
368 Sander Belt BATHMEN H40+ 9-2
369 Daphne Goossens BORCULO D14+ 9-3
370 Dennis Roordink DEVENTER H40+ 9-3
371 Gerben Kogelman NIEUW HEETEN H40+ 9-3
372 Janine Kamphuis DEVENTER D14+ 9-3
373 Karin Reterink HOLTEN D14+ 9-3
374 Nicole Schoenmaker HENGELO D14+ 9-3
375 Susan Boode HOLTEN D40+ 9-3
376 Aalt Hagedoorn WIERDEN H40+ 9-4
377 Albert Rosendahl HENGELO H40+ 9-4
378 Renate Pietersma-Koop HENGELO OV D40+ 9-4
379 Ernest Kolkman DEVENTER H40+ 9-4
380 Frederik Dijkman STEENENKAMER – DEVENTER H40+ 9-4
381 Hans Dat HENGELO H40+ 9-4
382 Niels van Coeverden HOLTEN H14+ 9-4
383 Alexander Weideman OMMEN H40+ 9-5
384 Hein Oude Hesselink AMBT DELDEN H14+ 9-5
385 Jeroen Rondeel KEIJENBORG H14+ 9-5
386 Jeroen Schep DEVENTER H14+ 9-5
387 Johan Wessels NIJVERDAL H14+ 9-5
388 Marc Bakhuis VRIEZENVEEN H40+ 9-5
389 Sander Beunk LETTELE H14+ 9-5
13:15 uur Serie 10 Individueel
390 Bjorn Luchies LOCHEM H40+ 10-1
391 Hugo Overmeen HOLTEN H14+ 10-1
392 Klaus Schlüter VREDEN-ELLEWICK H40+ 10-1
393 Oscar Driessen RAALTE H40+ 10-1
394 Peter Beumer LOCHEM H40+ 10-1
395 Werner Wessels MARKELO H14+ 10-1
396 Yannick Mijsters HOLTEN D14+ 10-1
397 Alexander Vandevelde MILSBEEK H40+ 10-2
398 Andy de Jong HOLTEN H40+ 10-2
399 Koen Onderwater HOLTEN H14+ 10-2
400 Martijn Schutteman RIJSSEN H40+ 10-2
401 Pim Bakker RIJSSEN H14+ 10-2
402 Rob Woestenenk MALDEN H40+ 10-2
403 Sander Stoevenbelt DEVENTER H14+ 10-2
404 Emiel Huisken LOCHEM H14+ 10-3
405 Hans de Groot ALMELO H14+ 10-3
406 Heinz Kulpe ALMELO H40+ 10-3
407 Mark Bol AMERSFOORT H40+ 10-3
408 Niek Huttinga GEESTEREN H14+ 10-3
409 Richard Huisken LOCHEM H14+ 10-3
410 Wico Hopman DEVENTER H40+ 10-3
411 Arnoud van Garderen LEUSDEN H40+ 10-4
412 Dennis Groeneveld HEETEN H40+ 10-4
413 Henkjan van Goor DAARLERVEEN H40+ 10-4
414 Kimberley Kranenberg GOOR D14+ 10-4
415 Mario A Salvador Sutton DEVENTER H14+ 10-4
416 Ruben Groote Stroek NIJVERDAL H14+ 10-4
417 Laura van der Neut HOLTEN D14+ 10-4
418 Ardjan de Groot LOCHEM H14+ 10-5
419 Bas Goossens BORCULO H40+ 10-5
420 Evan Kettelarij LOCHEM H40+ 10-5
421 Jeroen Jansen MARKELO H14+ 10-5
422 Leon Oosterik EINDHOVEN H14+ 10-5
423 Maarten Mollink WIERDEN H14+ 10-5
424 Thijs Blikmans BORNERBROEK H14+ 10-5
13:35 uur Serie 11 Individueel + TRIO + Bedrijven
425 Albert Overweg ALMELO H40+ 11-1
426 Jeroen Oude Nijhuis ALMELO H40+ 11-1
427 Jesse ter Mate DEVENTER H40+ 11-1
428 Karin Komdeur GORSSEL D40+ 11-1
429 Lya den Haan ALMELO D40+ 11-1
430 Marten van der Veen DEVENTER H40+ 11-1
431 Ronald Voort ALMELO H14+ 11-1
432 Edwin Seppenwoolde RIJSSEN H14+ 11-2
433 Klaas Kruistum OLDENZAAL H14+ 11-2
434 Mario Wesseling HAAKSBERGEN H40+ 11-2
435 Nick Willems BERGENTHEIM H14+ 11-2
436 Peter van Baar BROEK IN WATERLAND H40+ 11-2
437 René van Dijk RAALTE H40+ 11-2
438 Sandra de Vries ENSCHEDE D40+ 11-2
439 Sjaak Schuitemaker ANDIJK H40+ 11-3
440 Thomas Heuver NIJVERDAL H14+ 11-3
441 Wouter Lambermont NIJMEGEN H14+ 11-3
X